Epson C13T69420N | Ink Cartridges | Magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 46.00 mm |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Gross width (mm) | 116.00 mm |
| Net weight | 0.89 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 463 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 110.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer | Epson |
| Producer product name | C13T69420N |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Tüüp | Ink Cartridges |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |

